Rafał Bykowski

NLP

Utworzono:

18.05.2018

Wynik otworzył G. Giza, precyzyjnym strzałem od poprzeczki, ale odpowiedź graczy Golden była bardzo szybka za sprawą Pietrykowskiego, który trzykrotnie pokonał Nagórnego. Ciężkie warunki pogodowe dla jednych i drugich powodowały, że piłka odskakiwała dużo częściej niż przy słonecznej pogodzie. Początek drugiej połowy należał do młodej ekipy, która doprowadziła do remisu za sprawą Książki. W tym momencie gracze GKS-u powinni zwolnić zdecydowanie grę i zaczekać na ruch poddenerwowanego rywala. Kolejne Bramki Petrykowskiego i Pietrykowskiego dla Golden pokazały, że przy zbliżonych umiejętnościach jednych i drugich przeważnie wygrywa doświadczenie. Zawodnicy ze Świniar w każdym meczu prezentują, że potrafią grać w piłkę i strzelać bramki z każdym rywalem, ale w dalszym ciągu brakuje dyscypliny taktycznej, która przeważnie wychodzi w drugich połowach meczów. 7 bramek strzelonych doświadczonym rywalom może jednak napawać optymizmem. Ekipa Golden Group mimo skromnej kadry, pokazuje, że ma duże zapasy energii i spokojnie tym składem będzie zdobywać punkty.