Autor:

NLP

Utworzono:

28.05.2018

Lepiej w ten mecz weszli gracze Rolnika, którzy objęli prowadzenie 2:0. Do przerwy jednak ich przewaga nie była wielka i mogliśmy liczyć, że w drugiej połowie mecz się jeszcze rozkręci. Druga odsłona była jednak bardzo jednostronna. Gracze z Żupawy ewidentnie stanęli i oddali pole rywalowi, który wykorzystał to bezlitośnie. Ekipa Rolnika była lepsza w każdym elemencie gry, a kolejne bramki i bierna postawa obrońców KS-u spowodowała, że mecz zakończył się wynikiem 12:3. Gdyby nie postawa Kamila Janeczko w bramce Żupawy to wynik mógł być jeszcze większy. Jedną z honorowych bramek dla KS-u strzelił M. Ordon, który atomową bombą nie dał szans Piątkowi na skuteczną interwencję. Warte odnotowania są dwie bramki Filipa Materkowskiego - gracza Rolnika, a na codzień nauczyciela młodych zawodników. To pierwsze trafienia FIlipa w tym sezonie - gratulujemy i czekamy na kolejne bramki.