Golden Group Centrum Reklamy - DK Truck Agricola Łoniów

NLP

Utworzono:

28.05.2018

Bardzo ciekawe spotkanie na zakończenie 8. kolejki. Obie drużyny na fali zwycięstw przystąpiły bardzo skoncentrowane do tego spotkania. Sam mecz mógł się bardzo podobać. Żadna z drużyn nie była w stanie sobie wypracować więcej niż 2 bramki przewagi. W zespole Agricoli dobrze w ofensywie spisywali się Kaczmarczyk i Dobrowolski. Dopiero w 40 minucie Malarz wyprowadził Golden Group na dwubramkowe prowadzenie i był to wyraźny sygnał, że więcej sił pozostaje przy graczach w seledynowych koszulkach. Sama końcówka to gonitwa graczy Agricoli, ale wobec co raz mniejszych sił w ich szeregach i mądrej grze Golden Group jak na "starych wyjadaczy" przystało wynik przechylił się na szale tarnobrzeżan. Warta odnotowania jest bramka Adamowicza, który po rzucie różnym nakrył piłkę prostym podbiciem i nie dał szans bramkarzowi. Cały mecz stał na prawdę na wysokim poziomie, a o wyniku zadecydowały małe detale. Brawo dla jednych i drugich!