Górnik Zespół Szkół Gospodarze

NLP

Utworzono:

13.04.2018

Wynik spotkania otworzył wódz po skutecznej dobitce, chwilę później wyrównał Dul, który wykorzystał błąd bramkarza rywali. Dla obu zespołów były to małe derby szkół i zarówno jedni jak i drudzy chcieli coś sobie udowodnić, mimo że oba teamy głośno o tym nie mówiły. Dużo walki z jednej i drugiej strony o każdy metr boiska spowodowało, że mecz mógł na prawdę się podobać przybyłym kibicom, którym jednych z nich był dyrektor Rolnika p. Marek Szczytyńśki. Do przerwy zasłużony remis.
W 28 min. na "Mehico Stadium" zobaczyliśmy bramkę z gatunku stadiony świata! Sabo blisko z połowy boiska odpalił odłamkowym prostym, który wylądował w samym okienku bramki! 2:1 GÓRNIK! Od tego momentu gracze Rolnika wiedzieli, że muszą zabrać się do roboty i zaczęli śmielej atakować, czego efektem były 2 gole Panka, który w tym spotkaniu był wyróżniającą się postacią. Po ubiegłotygodniowej porażce w końcówce tym razem "Rolnicy" odrobili lekcje i mądrze rozegrali końcówkę, która zadecydowała o ich wygranej.