Autor:

NLP

Utworzono:

14.04.2018

Po ubiegłotygodniowych zmaganiach w roli zdecydowanego faworyta stawiani byli gracze rodem z Jamajki. Od początku spotkania to się potwierdziło i młodej ekipie ze Świniar ciężko było się przeciwstawić doświadczonym starszym kolegom. Mimo wysokiej wygranej warto dodać, że ekipa grajków zagrała bardzo zespołowo i dzieliła się łupem bramkowym jak tylko mogła. Gracze GKS-u zagrali po raz drugi bez żadnej tremy i widać, że nie przyjeżdzają do Tarnobrzega, aby rozpaczliwie bronić bramki, tylko zgrywać zespół w ofensywie i cieszyć się piłką. Panowie dwa baaaardzo ciężkie mecze z faworytami za Wami i liczymy, że po kolejnych starciach zejdziecie z murawy z punktami. W wyróżnieniach indywidualnych przodujecie ;)