Autor:

NLP

Utworzono:

05.05.2018

Rozpędzoną drużynę Transdźwigu mieli ochotę dziś zatrzymać gracze Rolnika, którzy mimo dobrej gry do tej pory gubili punkty. Początek wyraźnie należał do młodej drużyny i szybko objęli prowadzenie za sprawą dwóch bramek Wodza. Gracze Rolnika byli lepsi w każdym elemencie gry od swoich rywali czego efektem było wysokie prowadzenie 6:1. W Transdźwigu widać było brak dwóch podstawowych obrońców - Marcina Stępnia i Michała Stali, którzy z różnych powodów nie mogli zagrać.
Druga część meczu wydawało by się, że nic nowego nie przyniesie, ale to NLP i wszystko jest to możliwe. Zdecydowane rozluźnienie Rolników wykorzystali bezlitośnie Kabata i K. Jeczeń, którzy w ofensywie tego dnia rządzili na całym boisku. To za ich sprawą szybko doszło do wyrównania. Uczniowie ZSP2 dopiero przy remisie zdali sobie sprawę, że roztrwonili taką przewagę i zaczęli grać zdecydowanie lepiej, ale to zawodnicy ze Stalów zadali dwa ostateczne ciosy i wygrali to spotkanie. Bardzo emocjonujący mecz. Kolejny mecz gdzie brakuje młodym graczom boiskowego cwaniactwa i poszanowania wyniku mimo wysokich umiejętności indywidualnych.