Autor:

NLP

Utworzono:

05.05.2018

Spotkanie sąsiadów w tabeli nie wskazywało tutaj pewnego faworyta. Oba zespoły wyraźnie ze swoimi problemami, a ten mecz był idealną okazją na poprawienie stylu gry. Od początku gry ekipa Golden grała bardzo pewnie i zdecydowanie. Dobra gra na 1-2  kontakty przynosiła im skutek i co chwila bramkarz KS-u musiał wyciągać piłkę z siatki. Do przerwy wynik wyraźnie powiedział, że tego dnia zwycięzca może być jeden. Gracze z Żupawy ewidentnie dzisiaj odstawali od rywala przez zmęczenie fizyczne, bo wczoraj w Podokręgu Stalowa Wola rozgrywały się mecze A-klasy z udziałem całego zespołu KS-u. Mimo to Żupawa cały czas próbowała strzelać, ale dobrze w bramce spisywał się Piotr Kareta, który nominalnie jest zawodnikiem z pola. Zawodnicy Golden Group wyraźnie wskoczyli na właściwe tory i pokazali, że przy dobrej organizacji gry mogą sporo namieszać. KS Żupawa na pewno w następnej kolejce będzie miała więcej czasu na regeneracje i ich gra powinna wyglądać zdecydowanie inaczej.