Autor:

NLP

Utworzono:

15.05.2018

Derbowe starcie w NLP dało się wyczuć już przed meczem. Obie drużyny w pełnych składach z szeroką ławką, powaga na rozgrzewce... co tu się bedzie działo ?! Czy my o czymś nie wiemy ?! ;)

Pierwsze fragmenty meczu dość statyczne z obu stron. Ani jedni ani drudzy nie chcieli się otworzyć i czekali na ruch rywala. Wynik otworzył Dobrowolski i mecz się rozpoczął na dobre. Do przerwy 2:1 na korzyść Agricoli i spodziewaliśmy się prawdziwych derbów w drugiej połowie. Gracze GKS-u kompletnie zawiedli na tle rywala. Dawali za dużo swobody rozpędzonym graczom z Łoniowa, którzy bezlitośnie wykorzystywali błędy przeciwnika. Agricola pokazała zespołową grę, gdzie pracował jeden za drugiego co wyraźnie przyblokowało młody zespół ze Świniar. Zasłużona wygrana jednych, natomiast GKS dzielnie walczy o pierwsze punkty w tabeli.