Autor:

NLP

Utworzono:

18.05.2018

Oba zespoły do tego meczu przystąpiły w bardzo solidnych składach. Pierwsze minuty pokazały, że w tym meczu walka będzie do samego końca. Wymiana ciosów do przerwy i wydaje się, że sprawiedliwy remis 3:3. Po przerwie mecz się rozkręcił na dobre. W grze obu zespołów nie widać było żadnych kalkulacji. Jedni i drudzy wiedzieli, że poziom obu drużyn jest bardzo zbliżony i każdy wynik jest tu możliwy. Wiele akcji pod jedną i drugą bramką, ale za każdym razem górą byli bramkarze, którzy tego dnia spisywali się bardzo dobrze. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, po stałym fragmencie Furdyna sprytnie musnął piłkę, która wpadła do bramki rywala. Górnik na prowadzeniu, 2 minuty do końca. Żupawa musiała już w tym momencie rzucić wszystkie siły do przodu i mimo usilnych prób gracze KS-u nie zdołali pokonać rywala, a dodatkowo otworzeni już nadziali się na kontrę rywala, którą wykończył Wieczorkiewicz. Myśli z zapowiedzi meczu przełożyły się na przebieg spotkania i niewątpliwie będzie to jeden z lepszych meczów kolejki.