WOLAK B. i ŁAGOWSKI S. w drużynie wszech czasów !

Od samego początku ankieta była naprawdę bardzo wyrównana. Od samego początku do końca mieliśmy aż 4 liderów Od początku na prowadzenie wysunął się Różycki, kilkadziesiąt godzin później prowadził Tutak. Następnych dniach przewagę przejęła dwójka Łagowski, Wolak i ta rywalizacja toczyła się już do samego końca a całą pule zgarnął Wolak Bartosz który uzyskał 31 głosy z pośród 119 zaliczonych głosów.

Głosy zliczane z strony kszupawa2012.futbolowo.pl, komentarze Facebook oraz messenger (osoby którzy chcieli być anonimowi). Dodam, że głosy z messengera bardzo nie zmieniły kolejności tabeli a jedyna zmiana to miejsce to sam dół tabeli.

Miejsce Nazwisko i imię Punkty
01.  Wolak Bartosz       31
02.  Łagowski Sebastian       29
03.  Różycki Damian       23