SKRZYDŁOWI OBROŃCY - WYBIERAMY DWÓCH NAJLEPSZYHC

Najbardziej szczelna defensywa z ostatniej ankiety została wybrana.

Teraz przyszedł czas na wypełnienie strefy defensywnej bardzo ważnymi pozycjami jakimi są skrzydłowi obrońcy, którzy nie kiedy naprawdę muszą się wybiegać na całej długości boiska, jeśli zespół przybierze na dany mecz własnie taką taktykę.

LINK DO ANKIETY:  http://kszupawa2012.futbolowo.pl/news,3167507,ankieta-skrzydlowi-obroncy.html
ANKIETA WAŻNA DO NIEDZIELI (godzina 12:00)

WAŻNE !!! - oddany jeden głos nie będzie ważny. Wybieramy dwóch skrzydłowych obrońców nie jednego, każdy zobowiązany jest oddać dwa głosy.​

Tym razem musicie wybrać z pośród wspaniałej siódemki nominowanych tych dwóch najlepszych w historii Klubowej. A oto nominowani:

- Bajkowski Damian
Dwa rozegrane sezony w rozgrywkach Klasy "B", w których rozegrał 20 oficjalnych meczy uzyskując wynik 1,413 minut.

- Dudek Michał
Obecny Trener KS Żupawa. Michał w rozgrywkach "A" Klasy rozegrał 43 mecze, plus 9 w "B" Klasie, mając w sumie 3940 rozegranych minut na przestrzeni pięciu (5) sezonów.

- Łagowski Mateusz
Skrzydłowy obrońca naszego Klubu rozegrał 44 mecze, grając w naszych barwach obecnie drugi (2) sezon. Mateusz uzbierał 3,676 minut w naszej ''Żupawce". Statystyki Mateusza dotyczą wyłącznie rozgrywek Klasy "A".

- Tkacz Adrian
Adrian rozegrał 20 oficjalnych meczy, obecnie kontynuując swój drugi (2) sezon w barwach KS Żupawa, na swym koncie ma rozegranych 1.120 minut. Adrian te wyniki osiągnął w rozgrywkach "A" Klasy.

- Walski Mateusz
Statystyki Mateusza dotyczą rozgrywek "A" Klasy.
Dwa rozegrane sezony. 46 meczy i 3.339 minut spędzonych na boisku.

- Sitarski Tomasz
Dla KS Żupawa grał kiedy występowaliśmy w rozgrywkach Klasy "B". Tomasz rozegrał w sumie 29 meczy, w których uzyskał 2.435 minuty.

- Wilk Piotr
Na sam koniec trzeci (3) piłkarz w historii Klubu pod względem lojalnościowym. Jednak jeśli patrzylibyśmy pod względem rozegranych meczy (nie minut) wtedy Piotr byłby drugim zawodnikiem z największą liczbą rozegranych meczy, bo ma ich na koncie aż 137.
Piotr swą karierę toczy od momentu powstania Klubu w 2012 roku. Jednak w statystykach brak nam pierwszego sezonu i połowę drugiego. Tak więc w naszej bazie danych Piotr ma 8159 minut i 7 rozegranych sezonów (lecz wiemy dobrze, że ich jest osiem)