Do drużyny wszech czasów dołącza DUDEK I ŁAGOWSKI M.

Mocny start na zawodnika wszech czasów na pozycję skrzydłowy obrońca zaliczyła dwójka zawodników: Dudek Michał, Łagowski Mateusz. Obaj już na samym początku objęli dość wyraźną przewagę nad pozostałymi.
Jednak po dwóch dniach spora ilość głosów wpadała pod nazwisko Wilk, który jako jedyny jeszcze włączył się do rywalizacji. Jednak Wilk Piotrowi być może zabrakło jeszcze parę godzin, gdyż naprawdę strata do drugiego Łagowskiego Mateusza, względem czasu topniała można powiedzieć systematycznie.
Mimo wszystko dwójka Dudek, Łagowski która błyskawicznie osiągnęła przewagę, dotrzymał ją i to właśnie oni wpisują się do drużyny wszech czasów (ośmiolecia) KS Żupawa. Wilk Piotr i Tkacza Adrian wskakują na ławkę rezerwową.

miejsce  nazwisko i imię suma punktów punkty strona www punkty facebook
01.  DUDEK Michał       22             09

02.  ŁAGOWSKI Mateusz       20           09

03.  WILK Piotr       16           13

04.  TKACZ Adrian       06           04

05.  WALSKI Dawid       04           04           00
06.  Sitarski Tomasz       03           02                     01
07.   BAJKOWSKI Damian       01           01           00

W sumie oddano 72 głosów.
30 strona Facebook
42 strona www