PIERWSZY SPARING JEDNAK JUŻ W TĄ NIEDZIELĘ

Klub Sportowy Żupawa w swym pierwszym sparingu zadebiutuje już 14.czerwca (niedziela). Na przeciwko żółto-czarnym pojawi się drużyna z ligowej tabeli - OKS Mokrzyszów, którego to w pojedynku ligowym w ubiegłym sezonie pokonaliśmy 3:2.

Dla KS Żupawa, będzie to 88 mecz sparingowy, w sumie 309 mecz w historii, oraz 5 z OKS Mokrzyszów a zarazem pierwszy jako sparing.

Najlepszym strzelcem naszej "Żupawki" przeciwko OKS Mokrzyszów jest Kozieł Zbigniew, autor dwóch goli.
Po jednym trafieniu mają: Stybel Konrad, Dudek Michał, Surma Sebastian, Brzeski Patryk oraz Wolak Bartosz.

Mecz sparingowy z OKS Mokrzyszów zaplanowany jest w niedzielę na godzinę 13:00 w Mokrzyszowie.

"Meksyk" za sobą ma już rozegrany jeden sparing.W tym tygodniu Mokrzyszów zremisował z Zbigniewicami 2:2.