WSPÓLNOTA SERBINÓW Z DRUGIM KLUBEM W PODOKRĘGU

Na stronie Facebook, Wspolnoty Serbinów pojawiła się informacja dotycząca powstania drugiego klubu tej drużyny.
Drugi zespół Wspólnoty Serbinów, nowy sezon rozpocznie od Klasy "B". Jak deklarują w tym zespole występować będą w dużej mierze juniorzy.

• hisstoryk napisał
    Wspólnota stworzyła raczej drugi klub. Przynajmniej tak mi się wydaje prawdopodobnie zmieniając nieco nazwę, chociaż mogę się mylić. Wcześniej, zresztą nie tak dawno były dwa kluby LZS Cygany i KS Cygany

• Aaa napisał
    A czy wg regulaminu między pierwsza a druga druzyna nie musi być dwie klasy rozgrywkowe różnicy?

• Y napisał
    No no szykuje się na twoją głupotę

• kibic napisał
    zadnych rozgrywek nie bedzie bo swiat szykuje sie na wojne podobno cos mowia o lipcu sierpien

• B klasa napisał
    Kurczę i znowu poobdzierany na tym jebanym orliku grać.

• Anonimek napisał
    Juniorami grać przeciwko seniorom ? To nawet w B klasie będą dostawać bęcki i się im piłki odechce.

• Anonim napisał
    I o co wam chodzi buraki, juniorom kończy się wiek, z tego co zobaczylem w tabeli w poprzednich sezonach komplety zwycięstw w lidze to co maja robić, a tak będą sobie kopac w b klasie sezon może wiecej, stać ich to niech robią, nic wam do tego

• Czy to 1 kwietnia w Tarnobrzegu napisał
    Też pierwsze co na myśl mi przyszło po przeczytaniu posta to to że nie dograją nawet do końca sezonu, a kto wie nawet rundy 😄

• ... napisał
    Tym bardziej mnie to dziwi, że teraz mało kogo stać na cokolwiek. Masa drużyn się posypała - kilka nie dokończyło rund, po rundzie poleciało Kępie, szokiem jest dla mnie, że taki mocny zespół z dużej wsi jak Zarzecze się rozleciał i już nie będzie grał (ciekawe co się tam odwaliło, mieli w końcu nawet niezłą rundę). Zapowiada się jeszcze dwie B-klasy się szykują więc więcej meczy potencjalnie, a to też koszty.

• ... napisał
    Polecą z A-klasy w tym sezonie, a ta druga drużyna im nawet rundy nie dogra. Zaliczą kilka porażek i będzie po graniu. Nie rozumiem tego, składu i tak nie mają dobrego jak na A-klasę i rezerwy, to mogli juniorów zgłosić już jeśli chcieli a nie takie kombinacje. Nikogo w okręgu nie stać na coś takiego oprócz Stalówki, a juniorzy i tak są wymagani więc tego nie rozumiem.