MŁODZIKI Z NOWYMI STROJAMI OD SUPERIOR INDUSTRIES.

SUPERIOR INDUSTRIES, ATS Leichtmetallrader (Stalowa Wola) Firma która wcześniej za sponsorowała w październiku drużynę seniorów w strój piłkarski obiecała kolejny sponsoringi się z obietnicy wywiązuje.

Kolejny komplet strojów piłkarski SUPERIOR INDUSTRIES PRODUCTION POLAND SP. Z O.O,  ATS Leichtmetallrader (Stalowa Wola) zaoferowałnaszym młodzikom.

Firmie SUPERIOR INDUSTRIES PRODUCTION POLAND SP. Z O.O,  ATS Leichtmetallrader jesteśmy niezmiernie wdzięczni za kolejny strój piłkarski.
Bardzo dziękujemy !!!

UNIWHEELS

Więcej o firmie
Superior Industries Production Poland Sp. z o o.jest drugim na świecie co do wielkości dostawcą felg aluminiowych do samochodów osobowych i jednym z najbardziej rozpoznawanych dostawców produktów OEM w branży.

Obecnie zajmuje pierwszą pozycję wśród producentów felg aluminiowych w Ameryce Północnej i jest na trzecim miejscu wśród dostawców OEM w Europie.
Jako lider technologii i jakości, firma Superior pragnie być najlepszym pracodawcą oraz preferowanym partnerem i miejscem inwestycji. Firma Superior wyposaża również profesjonalne serie pojazdów wyścigowych w najnowocześniejsze felgi.
Główna siedziba firmy znajduje się w Ameryce Północnej w stanie Michigan w miejscowości Southfield oraz w Meksyku w miejscowości Chihuahua znajdują się cztery zakłady produkcyjne. W Europie firma Superior posiada obecnie pięć zakładów produkcyjnych - trzy w Polsce (w Stalowej Woli) dwa w Niemczech (w Werdhol) oraz w Fußgönheim gdzie przebiega produkcja felg do samochodów wyścigowych. W Ameryce i Meksyku zatrudniamy ponad 4 000 pracowników w Europie zatrudniamy ponad 3200 pracowników we wszystkich zakładach produkcyjnych.

Powiązana galeria: