JAK DOTĄD Z KIM W HISTORII GRALIŚMY NAJCZĘŚCIEJ ?

fot. z meczu w którym graliśmy historyczny pierwszy mecz w "A" Klasie.

Klub Sportowy Żupawa w swej już niemal ośmioletniej historii działalności, jak dotąd najczęściej oficjalne mecze rozgrywał z KS Wola Baranowska.
Przeciwko tej drużynie rozegraliśmy aż 14 meczy i jest to dość wyraźna przewaga nad pozostałymi drużynami z którymi musieliśmy się mierzyć w oficjalnych meczach. Są to w większości dobrze wspominane mecze, gdyż połowę z nich kończyliśmy zwycięsko, zaś KS Wola Baranowska wygrywała z nami pięciokrotnie a dwukrotnie mecze kończył się podziałem punktów. Co ciekawe te dwa remisy uzyskane były w dwóch pierwszych meczach tych drużyn, czyli w "B" Klasie.

Ilość meczy nazwa drużyny Zwycięstw
KS Żupawa
Remisów Zwycięstw rywala Bilans bramkowy
    14  KS Wola Baranowska        7       2            5       32-25
     9   Wspólnota        6       1            2       38-19
     9  LZS Krzątka        2       2             5        20-20
     8  Koniczynka Ocice        4       0              4       23-14
     8  Kolejarz Knapy        4       0             4        20-20
     7  San Wrzawy        3       1             3       13-17
     7  OKS Wielowieś        3       1            3       15-19
     7  Czarni Lipa        1        2            4       04-18

Pozostałe to 6 i mniej bezpośrednich meczy.

_______________________________________________________________________

Pytanie teraz z kim najczęściej graliśmy mecze sparingowe ? Jakie drużyny najchętniej mierzyły się w sparingach z KS Żupawa ?
Oto odpowiedź:

- 7x San Wrzawy                   2 zwycięstwa, 1 remis,     4 porażki     25-28 bramki
- 5x Płomień Trześń               4 zwycięstw , 0 remisów, 1 porażka    22-09 bramki
- 5x Emaus Gorzyce              1 zwycięstwo, 1 remis,     3 porażki      20-24 bramki
- 5x LZS Cygany                    4 zwycięstw, 0 remisów,  1 porażka     17-11 bramki
- 5x Koniczynka Ocice            3 zwycięstw, 1 remis,     1 porażka     14-18 bramki
- 5x Wspólnota Serbinów        1 zwycięstwo, 1 remis,    3 porażki     22-31 bramki

Tej (zimy) z pośród czterech sparingpartnerów, aż 3 to nowe drużyny z którymi ani jeden raz jeszcze nie rozgrywaliśmy meczu.
Jedynie z Strzelcem Dąbrowica mamy trzy oficjalne i dwa sparingowe mecze.

KOMPLET MECZY SPARINGOWYCH
POD LINKIEM- http://ks-zupawa2012.futbolowo.pl/sparingi-zima-2020