NOWA STRONA INTERNETOWA KS ŻUPAWA

Dzisiaj (21.stycznia) powstaje nowa strona internetowa Klubu Sportowego Żupawa.

Nową stronę postanowiłem założyć ze względu na kłopoty jakie występowały na poprzedniej stronie internetowej a mianowicie braku możliwości dodawania komentarzy, ponadto poprzednia strona często miała problemy techniczne.

W szczególność dbając o czytelników naszej internetowej strony Klubowej uruchamiamy nową stronę, która miejmy nadzieję nie będzie przynosić problemów takich jak na starszej wersji.

Czy nowa wersja futbolowo.pl jest lepsza ? Szczerze, wątpię ! Ponadto ma zdecydowanie mniej opcji.
Ale tak czy siak, postaram się co jakiś czas uzupełniać brakujące dane z obecnego sezonu.
Sam adres strony zostaje niemal taki sam, jedyna malutka różnica to pauza (patrzcie niżej):
Adres do starej strony: kszupawa2012.futbolowo.pl
Adres do nowej strony: ks-zupawa2012.futbolowo.pl

Jeśli na starszej stronie powróci możliwość komentowania, pojawi się informacja odnośnie powrotu na wcześniejszą stronę