ZAKLEPANE! KS ŻUPAWA vs. KS ŻUPAWA (OLDBOY)

ZAKLEPANE!   KS ŻUPAWA vs. KS ŻUPAWA (OLDBOY)

Zapowiada się piękna uczta piłkarska z super zabawą dla piłkarzy pierwszej drużyny jak i Oldboy, oraz samych kibiców Żupawy.

Takie mecze zawsze cieszą się super atmosferą i jesteśmy pewni, że tak będzie i tym razem.

Już wcześniej takie mecze miały swe miejsce. W 2012 roku, (8.lipca) padł nieoczekiwany remis Klubu Sportowego Żupawa z Oldboy Żupawa. Jednak już w drugim takim meczu w 2019 roku (21.lipca) nasi zawodnicy nie dali absolutnie żadnych szans oldboyom, gromiąc naszych byłych piłkarzy aż 9-4.

Czy tym razem Oldboy Żupawa postara się o korzystniejszy wynik meczu ? Miejmy taką nadzieję :)
Na pewno zadanie nie będzie należało do tych łatwych, gdyż jak wiemy nasz zespół jest w mega dobrej formie strzeleckiej.

NA MECZU TYM RAZEM BĘDZIE OBECNA KS ŻUPAWA TV.

Zachęcam by osoby które widzą tą wiadomość informowali jak i zachęcali jak najwięcej osób do uczestnictwa w tym meczu.