WYBIERAMY DWÓCH ŚRODKOWYCH OBROŃCÓW.

ANKIETA DOSTĘPNA POD LINKIEM http://kszupawa2012.futbolowo.pl/news,3167155,ankieta.html

Głosować można do wtorku (14.kwietnia) 19:00

WAŻNE INFORMACJE:  Zmieniamy stronę do głosowania, gdyż na obecnej stronie w której głosowaliście w pierwszej ankiecie były małe uchybienia.

Teraz do Waszej dyspozycji na innej stronie będzie ankieta, w której należy jednorazowo wybrać dwóch środkowych obrońców.

Przypominam, można oddawać głosy na stronach Facebook (KS Żupawa) lub na messenger, jeśli ktoś chciałby oddać anonimowy głos.

Bez wątpienia rywalizacja o dostanie się do drużyny wszech czasów Klubu Sportowego Żupawa, najciężej będą mieli środkowi obrońcy, gdyż właśnie na tej pozycji jest aż dwunastu kandydatów do zaledwie dwóch miejsc.

Solidni obrońcy w drużynie to podstawa do dobrych wyników. Bez wątpienia bez stabilności defensorów nie dało by się wywalczyć wielkich sukcesów, między innymi nasze mistrzostwo w sezonie 2015/16. Ale to nie jedyne nasze wielkie osiągnięcie. Rekord drużyny bez straty gola brzmi przecież aż 513 MINUT !!!!, a to prawie 6 meczy bez straty gola.

Oto nasi środkowi obrońcy którzy zmieścili się w kryteriach do włączenia w ankietę wybierającą drużynę wszech czasów KS Żupawa.

- Baran Tomasz
Zaczynamy od mocnego uderzenia. Baran Tomasz drugie miejsce pod względem lojalności wobec gry w KS Żupawa w rozgrywkach "A" Klasy, oraz czwarty w całej historii naszego Klubu. Czyli 94 rozegranych meczy w rozgrywkach Klasy "A", a w sumie 109 meczy w historii. Chodzi oczywiście o oficjalne mecze.
Podsumowując: Tomasz w KS Żupawa gra piąty (5) sezon, w sumie na boisku przebył 7,689 minut.

- Czerwonka Damian
Dwa (2) rozegrane sezony w których rozegrał 20 meczy, zaliczając 1,751 minut na boisku. Kariera Damiana w KS Żupawa miała miejsce w rozgrywkach "A" Klasy.

- Kochanowicz Sylwester
Sylwester w KS Żupawa rozegrał trzy (3) sezony i były to wszystkie mecze w rozgrywkach Klasy "B". Sylwester na tym poziomie rozgrywkowym w barwach naszej "Żupawki" wystąpił w 31 meczach w których zsumowało się 2,087 minut.

- Laskowski Łukasz
Łukasz to nasz były trener który swą obecność zaznaczył nie tylko w Klasie "A", ale i również w "B" Klasie w której zagrał 11 meczy. Znacznie więcej nasz były trener Łukasz Laskowski wystąpił na boiskach Klasy "A". Były Coach w KS Żupawa rozegrał na tym poziomie rozgrywkowym 28 meczy na przełomie 3 sezonów (ostatni sezon 1 mecz).
W Sumie Łukasz w KS Żupawa rozegrał 39 meczy, przebywając na boisku 2,964 minut.

- Łagowski Sebastian
Sebastian rozgrywa drugi (2) sezon w żółto-czarnych barwach KS Żupawa. Obecnie rozegranych ma 25 meczy w których spędził 2,034 minut.

- Różycki Damian
Damian, jeden z najbardziej rozpoznawanych zawodników KS Żupawa, który w naszej drużynie rozegrał pięć (5) sezonów. Dwa (2) sezony w Klasie "B" i trzy (3) sezony w Klasie "A". Piąte miejsce pod względem lojalnościowej na poziomie "A" Klasy (68 meczy, w których zaliczył 5,104 minut).
Ogólnie Damian Różycki pod względem lojalnościowej w historii Klubowej zajmuje (wliczając grę w "B" Klasie) DRUGIE MIEJSCE spędzając w tym czasie przez 8,904 minut - na ten czas wchodzi 117 meczy.

- Stańczak Piotr
Piotr w swej historii gry w KS Żupawa zaliczył jeden, ale za to ten mistrzowski sezon, w którym rozegrał 21 meczy, występując na murawie przez 1,751 minut.

- Stawiarz Konrad
Konrad w naszej drużynie liczy trzy (3) sezony, rozgrywając w nich 43 mecze. W Sumie na boisku spędził 3,632 minuty. Wszystkie te statystyki podlegają gry w "A" Klasie.

- Środek Euzebiusz
Euzebiusz w zółto-czarnych barwach KS Żupawa, zagrał 19 meczy w których spędził 1732 minuty. Ten wynik osiągnął w przeciągu dwóch (2) sezonów na poziomie Klasy "B".

- Tutak Tomasz
Tomasz w KS Żupawa ciągnie już 6 sezon, mając na swym koncie 85 oficjalnych meczy, co pozwala osiągnąć 5,849 minut spędzonych na boisku. Ten osiągnięty wynik Tomaszowi daje miejsce w pierwszej dziesiątce lojalnościowej w historii Klubu. Tomasz w rozgrywkach Klasy "A" wystąpił w 50 meczach w przeciągu 3 sezonów, co daje rezultat 3,675 minut na boisku.

- Wilk Paweł
Paweł w naszej drużynie występował na poziomie rozgrywkowym Klasy "B". W sumie zaliczył 26 występów w których uzbierał 1,697 minut. Paweł w KS Żupawa zagrał w trzech (3) sezonach - (w tym jeden mecz w ostatnim sezonie)

- Wolak Bartosz
Bartosz. Ósmy zawodnik w lojalnościówce na poziomie rozgrywek "A" Klasy. W sumie Bartosz w KS Żupawa notuje piąty (5) sezon,  w którym rozegrał 71 meczy (w tym 10 na poziomie Klasy "B"). Bartosz na boisku w naszych barwach spędził 4,803 minuty (w tym 508 w rozgrywkach Klasy "B")

Tak więc, decyzja należy wyłącznie do WAS.

Przypomnę głosować w ankiecie można na stronie kszupawa2012.futbolowo.pl (link-http://kszupawa2012.futbolowo.pl/news,3167155,ankieta.html ), oraz na stronach Facebookowych KS Żupawa w komentarzach, lub w prywatnych wiadomościach na messenger KS Żupawa jeśli ktoś chciałby zachować prywatność.

ANKIETA WAŻNA DO WTORKU (14.kwiecień)

WAŻNE INFORMACJE:  Zmieniamy stronę do głosowania, gdyż na obecnej stronie w której głosowaliście w ankiecie były małe uchybienia.