OGROMNY ZAWÓD !

Dzisiejszego dnia część piłkarzy Klubu Sportowego zawiodła, część piłkarzy nie mogła wystąpić ze względu na problemy ze zdrowiem, to wszystko poskutkowało, że drużyna wyszła w bardzo eksperymentalnym zestawieniu.
To było widoczne w samej grze a wynik 4:7, sam nam tą całą sytuację odzwierciedla.

Tydzień temu mecz z Samborcem wlał w kibiców naszej "Żupawki" wiele optymizmu, niestety dzisiejsza cała sytuacja zamazała całą tą piękną otoczkę i 12. drużyna Klasy "B", ogrywa naszą "A" Klasową "Żupawkę".
Dodam, że w składzie dzisiaj zabrakło dwóch najlepszych strzelców z poprzednich sparingów którzy w 4. sparingach do bramki rywali trafiali po 5 razy.

Pierwsze gole dla KS Żupawa zdobył dzisiaj Łagowski Mateusz i to, od razu dwa. Gratulacje.
Po bramce dołożyli Kozieł Zbigniew (aktualnie najlepszy strzelec KS Żupawa mający na swym koncie 160 goli), oraz zawodnik testowany, który dzisiaj zagrał pierwszy mecz w okresie przygotowawczym.

Mecz trwał 2x 40 minut.
Mecz nie ma za bardzo co opisywać, bo sama gra po prostu należała do tych najgorszych występów za istnienia Klubu.
Szybkie trzy stracone gole w 23 minuty, pokazują jak fatalne było zgranie i nie przygotowanie poprzez brak kilku zawodników.
Po druzgocącym początku meczu, w dalszej części mimo kilku okazji przyjezdnych wynik już nie uległ zmianie. Trzeba dodać, że i nasi swe okazje mieli ale było ich znacznie mniej.

Początek drugiej połowy po kilku roszadach w ustawieniu przyniósł krótkotrwały skutek, gdyż w przeciągu 13 minut odrobiliśmy straty i wynik brzmiał 3-3. Wydawało się, że KS Żupawa pójdzie za ciosem i mimo tych ogromnych kłopotów kadrowych, niebawem wyjdzie na prowadzenie. Nic z tego, błyskawicznie LZS Jadachy powrócili na prowadzenie dokładnie w trzy minuty po doprowadzeniu przez naszą drużynę do remisu.
KS Żupawa, nie poddawała się. Dziesięć minut później błyskotliwa akcja Kozieł Z. zakończona strzałem, piłka odbija się wpadając wprost pod nogi Łagowskiemu Mateuszowi, który niewiele się zastanawiając oddaje strzał i zdobywa swego drugiego gola w dzisiejszym meczu. Po 66 minutach, ponownie mamy remis 4-4.
Błędy, błędy i jeszcze raz błędy, skutkują utratą kolejnych bramek w końcówce całego spotkania. W sumie tracimy kolejne dwa gole w ostatnich dwóch minutach meczu i przegrywamy całe spotkanie 4-7.

Skład KS Żupawa: Zawodnik testowany I  -  Tkacz B., Łagowski S., Łagowski M., Wilk P.  -  Kozłowski, Dudek, Dul, Kozieł  -  Zawodnik testowany II, Wilk B.