NOWA STRONA KS ŻUPAWA Z SUPER ZASIĘGIEM

Nowa strona internetowa Klubu Sportowego Żupawa, ma się nadzwyczaj dobrze. Dość szybko zaczęła nadawać na wysokich obrotach uzyskując spore zasięgi.

Po kilku dniach funkcjonowania w styczniu, miesiąc luty stał się już bardzo zadowalającym pod względem dniowych wyświetleń.
W ostatnim okresie strona zajmuje drugie miejsce pod względem popularności w naszym kraju w bazach futbolowo.pl !!!

W miesiącu "luty"  średnie dniowe wyświetlenia oscylują w granicach 500-600 wyświetleń.
23.lutego strona uzyskała 1,618 wyświetleń !!!
Luty uzyskał średnią odwiedzalność na dzień, 112 unikalnych osób.

Od początku istnienia strony (20.styczeń) do (5.marca) nasza strona uzyskała 21,584 wyświetleń.
Od 20.stycznia stronę średnio do 5.marca odwiedza 103 osoby na dzień.
Najwięcej unikalnych odwiedzin zanotował 02 i 23 luty. Kolejno 298 i 306 osób (nie wyświetleń).

Ostatni tygodniowy okres suma wyświetleń to: 6.781, czyli średnio na dzień 969 wyświetleń.

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI

Strona internetowa Klubu Sportowego Żupawa ma się dobrze, strona bardzo promuje naszych piłkarzy, zresztą nie tylko strona. Grając dla nas, również można się dobrze wypromować poprzez skróty z meczy naszej "Żupawki". Jesienią pojedyncze skróty uzyskiwały niemal zawsze okolice pół tysiąca wyświetleń.