BARDZO WYMAGAJĄCY PRZECIWNIK W KOLEJNYM SPARINGU

Niedziela, godzina 14:00 Klub Sportowy Żupawa, rozegra kolejny sparingowy mecz.
Przeciwnikiem żółto-czarnych będzie zespół z Województwa Świętokrzyskiego, LZS Samborzec. Drużyna ta na codzień występuje w rozgrywkach Klasy "A", plasując się po jesiennej rundzie wysoko na 4.miejscu.

Jak dotąd nasz rywal rozegrał 3 sparingowe mecze w których z łatwością ogrywał przeciwników i to całkiem solidnych:
08.luty   9-0 z Unią Skowierzyn
16.luty   5-2 z OKS Wielowieś
23.luty   8-0 z Huraganem Wilczyce

Klub Sportowy Żupawa po dwóch pierwszych przegranych, słabych sparingach, tydzień temu zanotował pierwsze bardzo okazałe zwycięstwo. Lecz to nie był jeszcze żaden wymiernik poziomu naszej drużyny. Zdecydowanie więcej będziemy mogli stwierdzić po niedzielnym sparingu z Samborcem.
Dodam, że mecz z LZS Samborzec, będzie drugim meczem naszej drużyny z którą to spotka się z Województwa Świętokrzyskiego. Wcześniej w 2019 roku pokonaliśmy Koprzywiankę Koprzywnica aż 7-0.
 Wierzymy, że i tym razem będzie to pozytywny mecz naszej "Żupawki"