Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
0:9
Wichry Rzeczyca Długa
OKS Mokrzyszów
3:1
Sanna Zaklików
Jeziorak Chwałowice
0:1
LZS Wola Rzeczycka
Strzelec Dąbrowica
1:6
OKS Wielowieś
Czarni Lipa
8:0
KS Żupawa
LZS Żabno
3:0
Wspólnota Serbinów
San Wrzawy
2:0
LZS Krzątka
Wisan Skopanie
1:2
Lasowiak Wola Baranowska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
2:1
Unia Skowierzyn
Wspólnota Serbinów
3:1
Czarni Lipa
Lasowiak Wola Baranowska
3:4
LZS Wola Rzeczycka
KS Żupawa
3:2
OKS Mokrzyszów
OKS Wielowieś
0:3
Jeziorak Chwałowice
Wichry Rzeczyca Długa
3:0
Strzelec Dąbrowica
Sanna Zaklików
2:4
San Wrzawy
Wisan Skopanie
0:3*
LZS Żabno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Mokrzyszów
2:2
Wspólnota Serbinów
Strzelec Dąbrowica
2:1
LZS Krzątka
LZS Żabno
3:0
Lasowiak Wola Baranowska
LZS Wola Rzeczycka
2:5
OKS Wielowieś
Jeziorak Chwałowice
0:0
Wichry Rzeczyca Długa
Czarni Lipa
3:1
Wisan Skopanie
Unia Skowierzyn
3:0
Sanna Zaklików
San Wrzawy
7:1
KS Żupawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
0:2
Jeziorak Chwałowice
Wspólnota Serbinów
4:3
San Wrzawy
Lasowiak Wola Baranowska
4:4
OKS Wielowieś
KS Żupawa
4:1
Unia Skowierzyn
Wichry Rzeczyca Długa
2:0
LZS Wola Rzeczycka
Sanna Zaklików
4:2
Strzelec Dąbrowica
LZS Żabno
0:1
Czarni Lipa
Wisan Skopanie
4:1
OKS Mokrzyszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wola Rzeczycka
1:0
LZS Krzątka
OKS Wielowieś
4:1
Wichry Rzeczyca Długa
OKS Mokrzyszów
2:6
LZS Żabno
Jeziorak Chwałowice
3:1
Sanna Zaklików
Strzelec Dąbrowica
2:1
KS Żupawa
Czarni Lipa
3:0
Lasowiak Wola Baranowska
Unia Skowierzyn
2:1
Wspólnota Serbinów
San Wrzawy
2:2
Wisan Skopanie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
2:5
OKS Wielowieś
Wspólnota Serbinów
3:1
Strzelec Dąbrowica
Lasowiak Wola Baranowska
4:3
Wichry Rzeczyca Długa
KS Żupawa
2:5
Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa
5:1
OKS Mokrzyszów
Sanna Zaklików
3:4
LZS Wola Rzeczycka
LZS Żabno
3:3
San Wrzawy
Wisan Skopanie
1:1
Unia Skowierzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Wielowieś
10:1
Sanna Zaklików
Wichry Rzeczyca Długa
0:1
LZS Krzątka
LZS Wola Rzeczycka
4:3
KS Żupawa
OKS Mokrzyszów
1:4
Lasowiak Wola Baranowska
Jeziorak Chwałowice
4:1
Wspólnota Serbinów
Strzelec Dąbrowica
1:1
Wisan Skopanie
Unia Skowierzyn
1:1
LZS Żabno
San Wrzawy
4:5
Czarni Lipa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wspólnota Serbinów
6:1
LZS Wola Rzeczycka
Lasowiak Wola Baranowska
6:1
LZS Krzątka
KS Żupawa
1:6
OKS Wielowieś
OKS Mokrzyszów
2:5
San Wrzawy
Czarni Lipa
1:1
Unia Skowierzyn
Sanna Zaklików
1:5
Wichry Rzeczyca Długa
LZS Żabno
8:2
Strzelec Dąbrowica
Wisan Skopanie
3:2
Jeziorak Chwałowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
3:2
Sanna Zaklików
OKS Wielowieś
3:3
Wspólnota Serbinów
Wichry Rzeczyca Długa
5:1
KS Żupawa
LZS Wola Rzeczycka
2:0
Wisan Skopanie
Jeziorak Chwałowice
2:2
LZS Żabno
Strzelec Dąbrowica
3:3
Czarni Lipa
Unia Skowierzyn
5:0
OKS Mokrzyszów
San Wrzawy
5:3
Lasowiak Wola Baranowska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wspólnota Serbinów
3:1
Wichry Rzeczyca Długa
Lasowiak Wola Baranowska
4:3
Sanna Zaklików
KS Żupawa
1:2
LZS Krzątka
OKS Mokrzyszów
4:3
Strzelec Dąbrowica
Czarni Lipa
2:0
Jeziorak Chwałowice
LZS Żabno
3:2
LZS Wola Rzeczycka
San Wrzawy
1:2
Unia Skowierzyn
Wisan Skopanie
0:3
OKS Wielowieś
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
0:0
Wspólnota Serbinów
OKS Wielowieś
2:3
LZS Żabno
Wichry Rzeczyca Długa
2:1
Wisan Skopanie
LZS Wola Rzeczycka
2:2
Czarni Lipa
Jeziorak Chwałowice
3:0
OKS Mokrzyszów
Strzelec Dąbrowica
3:1
San Wrzawy
Sanna Zaklików
3:0
KS Żupawa
Unia Skowierzyn
3:1
Lasowiak Wola Baranowska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wspólnota Serbinów
1:2
Sanna Zaklików
Lasowiak Wola Baranowska
6:0
KS Żupawa
OKS Mokrzyszów
0:1
LZS Wola Rzeczycka
Czarni Lipa
2:0
OKS Wielowieś
LZS Żabno
1:4
Wichry Rzeczyca Długa
Unia Skowierzyn
1:0
Strzelec Dąbrowica
San Wrzawy
2:4
Jeziorak Chwałowice
Wisan Skopanie
1:2
LZS Krzątka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
0:1
LZS Żabno
KS Żupawa
4:2
Wspólnota Serbinów
OKS Wielowieś
4:1
OKS Mokrzyszów
Wichry Rzeczyca Długa
3:3
Czarni Lipa
LZS Wola Rzeczycka
4:3
San Wrzawy
Jeziorak Chwałowice
1:0
Unia Skowierzyn
Strzelec Dąbrowica
2:5
Lasowiak Wola Baranowska
Sanna Zaklików
2:1
Wisan Skopanie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
1:2
KS Żupawa
Lasowiak Wola Baranowska
3:2
Wspólnota Serbinów
OKS Mokrzyszów
1:3
Wichry Rzeczyca Długa
Strzelec Dąbrowica
0:3
Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa
2:0
LZS Krzątka
LZS Żabno
1:1
Sanna Zaklików
Unia Skowierzyn
0:4
LZS Wola Rzeczycka
San Wrzawy
3:2
OKS Wielowieś
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
8:1
OKS Mokrzyszów
Wspólnota Serbinów
2:2
Wisan Skopanie
KS Żupawa
2:1
LZS Żabno
OKS Wielowieś
3:0
Unia Skowierzyn
Wichry Rzeczyca Długa
4:2
San Wrzawy
LZS Wola Rzeczycka
4:1
Strzelec Dąbrowica
Jeziorak Chwałowice
4:1
Lasowiak Wola Baranowska
Czarni Lipa
2:0
Sanna Zaklików
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krzątka
- : -
San Wrzawy
Wspólnota Serbinów
- : -
LZS Żabno
Lasowiak Wola Baranowska
- : -
Wisan Skopanie
OKS Wielowieś
- : -
Strzelec Dąbrowica
Wichry Rzeczyca Długa
- : -
Unia Skowierzyn
LZS Wola Rzeczycka
- : -
Jeziorak Chwałowice
Sanna Zaklików
- : -
OKS Mokrzyszów
KS Żupawa
- : -
Czarni Lipa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wola Rzeczycka
- : -
Lasowiak Wola Baranowska
OKS Mokrzyszów
- : -
KS Żupawa
Jeziorak Chwałowice
- : -
OKS Wielowieś
Strzelec Dąbrowica
- : -
Wichry Rzeczyca Długa
Czarni Lipa
- : -
Wspólnota Serbinów
LZS Żabno
- : -
Wisan Skopanie
Unia Skowierzyn
- : -
LZS Krzątka
San Wrzawy
- : -
Sanna Zaklików
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości