"ŻUPAWKA" SZLIFUJE FORMĘ SPARINGIEM Z OLIMPIĄ

Drużyna Klubu Sportowego Żupawa po dwutygodniowej przerwie od gry w sobotę, jeszcze przed południem sprawdzi swoją formę na tle Olimpii Pysznica, która to na co dzień występuje w rozgrywkach Klasy Okręgowej.

Jak dotąd "Żupawka" z Olimpią zagrała jeden oficjalny mecz, było to 20.września 2017 roku w meczu 1/8 finału Pucharu Polski.
Po wyeliminowaniu we wcześniejszych rundach Łęg Stany i Stal Gorzyce z Olimpią odpadliśmy przegrywając mecz 0-2.

Olimpia Pysznica z tego co udało mi się odnaleźć rozegrała dwa mecze sparingowe:
- 05 lipca zwyciężyli na własnym stadionie z Słowianinem Grębów 4:1
- 08 lipca również na własnym stadionie z drużyną Wichry Rzeczyca Długa. Olimpia zremisowała 3:3

Mecz: KS Żupawa - Olimpia Pysznica, zaplanowany na sobotę o godzinie 10:30. Zapraszamy