"ŻUPAWKA" GŁODNA KOLEJNYCH PUNKTÓW.

San Wrzawy i KS Żupawa to dwie drużyny które w ich meczach pierwszej kolejki zostały przydzielone walkowery.
San Wrzawy z Wolą Rzeczycką (wynik an boisku 3-4) a KS Żupawa z Koniczynką Ocice (wynik na boisku 2-2).

Tym razem walka o ligowe punkty a wynik z pewnością pozostanie ten z boiska.

San Wrzawy tak jak już wyżej napisałem zdobyli 3 punkty po walkowerze z Wolą Rzeczycką i to tylko dzięki tym punktom mają na swym koncie jakąkolwiek zdobycz punktową po dwóch kolejkach, gdyż mecz w 2.kolejce sromotnie przegrali z drużyną Wspólnoty Serbinów aż 2-7.

"Żupawka" po dwóch kolejkach z czterema punktami zajmuje 6.pozycję. Trzeba podkreślić, że w obu tych pierwszych meczach z Ocicami i Skowierzynem nasza drużyna nie była stroną dominującą, mimo wszystko dzięki dość dobrej skuteczności w obu spotkaniach zdobyliśmy punkt.
Czekamy na pierwszy mecz tego sezonu gdzie w końcu to nasz zespół będzie dyktował warunki. Czy to będzie w Wrzawach ? Chcielibyśmy tego zdecydowanie i liczymy na kolejne punkty!

Tak więc już w niedzielę miejmy nadzieję wielki mecz naszych piłkarzy. Początek o godzinie 17:00