ZALEGŁY MECZ: WISAN SKOPANIE - LZS ŻABNO / 15.marca

Mecz pomiędzy Wisanem Skopanie a LZS Żabno odbędzie się 15.marca, będzie to zaległy mecz 2.kolejki.

Początkowy termin meczu brzmiał 15.sierpnia (czwartek), lecz tego terminu zaszły ogromne nieporozumienia.
Wisan chciał przełożyć mecz na środę, gdyż w czwartek na obiekcie sportowym w Baranowie Sandomierskim stadion już miał być przygotowany po dożynki.
Wisan według pewnego źródła wysłał pismo do Podokręgu w sprawie przełożenia z tego względu mecz na środę. Mijał tydzień, dwa z Podokręgu nadal nie spływała informacja dotycząca tego tematu. Dopiero w poniedziałek spłynęła informacja z Podokręgu, że mecz ma się odbyć w czwartek !

Cytat Wisan Skopanie:
Dodam, że Klub ze Skopania zachował wszystkie wymagane procedury.

Wersja LZS Żabno
Właściciele LZS Żabno, po otrzymaniu informacji wysłali pismo do Wisanu Skopanie jaki i również do Podokręgu iż klub z Żabno nie wyraża zgody na przełożenie meczu. Na tej decyzji Podokręg poinformował na cztery dnie przed planowanym zgodnie z terminarzem meczem Wisan o nie wyrażaniu zgody.

Cytat LZS Żabno:
Wisan Skopanie wiedział dużo wcześniej o tym że Żabno nie wyraża zgody na rozegranie meczu w środę, mieliśmy takie prawo zgodnie z regulaminem rozgrywek i z tego skorzystaliśmy.

W takim razie sędziowie i piłkarze z Żabna na stadionie zjawili się w czwartek, lecz nie zastali drużyny przeciwnej, gdyż ta do gry była gotowa w środę.

Jednak argumenty jakimi dysponował klub z Skopania były dość mocne, co za tym idzie po kolejnym posiedzeniu w Podokręgu zdecydowano przyznać rację Klubowi Sportowemu Wisan Skopanie i mecz z 15.sierpnia  odbędzie się 15.marca bieżącego roku.