STARTUJEMY. WYBIERAMY NAJLEPSZEGO BRAMKARZA

Tak więc startujemy z ankietą "Drużyna wszech czasów KS ŻUPAWA"

Proszę informować inne osoby o ankietach !

Na pierwszy ogień ankieta na najlepszego bramkarza:
W okresie pomiędzy 2012 a 2020 rokiem w kryteriach jakie zostały nałożone mieści się czterech bramkarzy.

- Czerepak Marek
Występujący w KS Żupawa jeden sezon w którym rozegrał 21 meczy (Klasa "A"), w sumie 1,817 minut.

- Dobek Piotr
Piotr, w barwach KS Żupawa zaliczył 2 sezony, rozgrywając w nich 24 meczy (Klasa "A"), w sumie 2,130 minut.

- Maciąg Kamil
Rozegrał 5 sezonów w których zaliczył 66 występów, w tym wybiegając na boisko w rozgrywkach Klasy "A" dwudziesto-jednokrotnie (21) i 45 razy w meczach Klasy "B", w sumie 5,197 minut.

- Myszka Mateusz
Rozegrał 4 sezonów. 47 meczy w "A" Klasie i 9 w Klasie "B". Czyli w sumie w barwach KS Żupawa rozegrał 56 meczy, w których w sumie zagrał 4,429 minut.

Decyzja należy do WAS.
Przypomnę głosować w ankiecie można na stronie ks-zupawa2012.futbolowo.pl, oraz na stronach Facebookowych KS Żupawa w komentarzach, lub w prywatnych wiadomościach na messenger KS Żupawa jeśli ktoś chciałby zachować prywatność.

ANKIETA WAŻNA DO PIĄTKU 23:59

Przypominam statystyki liczone od sezonu 2013/14 wiosna, gdyż od tego czasu powstała strona KS Żupawa i na bierząco były prowadzone statystyki.