SPARINGOWA PORAŻKA NA POCZĄTEK 2020

SPARINGOWA PORAŻKA NA POCZĄTEK 2020

Zawodnicy Klubu Sportowego Żupawa przegrywają w swym pierwszym sparingu 3:5.

W zespole żółto-czarnych pojawiło się czterech zawodników testowanych. Dwóch z nich zdobyło po jednym golu, tym samym przy swych trafieniach nawzajem sobie asystowali.

Po kilku letniej przerwie do gry powrócił Dul Łukasz.

Pierwszego gola w 2020 roku dla naszej "Żupawki" zdobył Kozieł Zbigniew, który już chyba wszyscy wiemy staje się legendą Klubu Sportowego Żupawa. Lewo skrzydłowy pomocnik KS Żupawa, zdobył swą 158 bramkę !
Dokładnie licząc od momentu powstania KS Żupawa w 2012 roku, Kozieł w pierwszym meczu danego roku trafia już po raz 6 (zdobywał gole w pierwszym meczu w 2012, 2013, 2015, 2017, 2019 i 2020 roku). - Odnośnie tej statystyki niebawem pojawi się oddzielny news.Skład KS Żupawa:
Bramkarz:     Tutak
Obrońcy:       Wierzgacz, Zawodnik testowany III, Łagowski S., Łagowski M.
Pomocnicy:   Zawodnik testowany IV, Dudek, Dul, Kozieł
Napastnicy:   Zawodnik testowany I, Zawodnik testowany II
Pierwszy mecz za nami, nasza drużyna całe spotkanie grała "gołą" jedenastką.
Pierwsza połowa przegrana 1:2. Strzelec w tej części meczu grał lepiej, posiadał częściej piłkę, tym samym mając więcej podbramkowych sytuacji strzeleckich. Drużyna gości zasłużenie schodziła z jednobramkową przewagą na przerwę.
Druga połowa zaczęła się dla naszej drużyny lepiej. Szybko doprowadziliśmy do remisu, a chwile później (59 minuta) nawet zdołaliśmy zdobyć bramkę dającą prowadzenie. Gra również zaczęła się coraz bardziej podobać. Zawodnik testowany I, w 62 minucie miał znakomitą sytuację na podwyższenie wyniku, lecz tym razem przegrał pojedynek z bramkarzem. To wszystko mściło się dosłownie 2 minuty później, gdyż przeciwnik wyrównał. Mimo tego druga połowa napawała optymizmem gdyż pomiędzy 60 a 80 minutą to nasz KS radził sobie lepiej i przeprowadzał częściej groźne ataki. W 77 minucie swą szansę na zdobycie gola miał kolejny zawodnik testowany IV, lecz jego strzał z około 3 metrów wylądował na słupku.
Niestety chwilę później, bo od 80 minuty nasza gra zaczęła się sypać, rywal zepchnął nas do defensywy, co za tym idzie pojawiały się okazje dla zespołu Strzelca z Dąbrowicy. Przeciwnik w końcu swą jedną z kilku okazji wykorzystał w 88 minucie i na kilka minut przed końcem odzyskał prowadzenie. W ostatnich sekundach meczu Dąbrowica podwyższyła prowadzenie na 5-3.
Koniec końców podsumowując pełne 90 minut, goście z Dąbrowicy zasłużenie zwyciężyli w tym pierwszym sparingowym meczu, będąc drużyną bardziej konkretniejszą, dynamiczną a zarazem popełniającą mniejszą ilość niewymuszonych błędów.

Zawodnicy testowani jeżeli mieli by pozostać w naszym zespole na pewno będą wzmocnieniami, wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze. Ale jestem pewny, że to nie jest już ich końcowy potencjał, na pewno mają w sobie jeszcze sporo zapasów które w najbliższym czasie je uwolnią tak jak i cała nasza drużyna.


>
>
>
>
>
>
>
 

HISTORIA BEZPOŚREDNICH SPOTKAŃ

STATYSTYKI OD MOMENTU POWSTANIA W 2012 ROKU, KLUBU KS ŻUPAWA
(Mecze ligowe i sparingowe)

drużyna wy re prz bilans
KS Żupawa 3 1 2 13-11
Strzelec Dąbrowica 2 1 3 11-13

Najlepszy strzelec KS-u przeciwko drużynie z Dąbrowicy - Różycki Damian - 3gole


_____________________________________________________________________________


Mecze ligowe i pucharowe (oficjalne)

drużyna wy re prz bilans
KS Żupawa 1 1 1 04-02
Strzelec Dąbrowica 1 1 1 02-04

Najlepszy strzelec KS-u przeciwko drużynie z Dąbrowicy - Różycki Damian - 2 gole
Statystyka wyjazdów prowadzona jest od sezonu 2013/2014
Wyjazdy:2
Najlepszy wyjazd:18
Wyjazd (ostatni/teraz): 14/--
Średnia- 16

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Redmi napisał
  Dawid Korona w dwóch klubach?
  Ciekawe.
  Z tego co wiem to Dawid będzie tylko w Jadachach (został na stronie lzsu już przedstawiony)a nie w Sokolnikach.

 • Echhh napisał
  Więc Konik dalej woli wchodzić na końcowe minuty w Gorzycach niż strzelać gole dla klubu w swojej miejscowości ? Bo nie widzę go w składzie

 • KS Żupawa napisał
  Skrótu meczu z Dąbrowicą nie będzie. Prawdopodobnie zrobię skrót od najbliższego sparingu

 • TV napisał
  Będzie skrót ?

 • Żupawa napisał
  Zachęta na fecebooku duża by odwiedzić ten temat. Mariusz robisz robotę :) Jednocześnie szkoda, że tak zaczynamy rok. Ale głowa do góry !
  Jak widzę czterech nowych testowanych to też wymaga czasu aby ci zawodnicy się zrozumieli z całą drużyną. Z meczu na mecz jestem przekanany że powinno być lepiej.

 • Alex napisał
  Admin też nie za bardzo pomyślnie opisał ten mecz w wykonaniu Żupawki. Twierdząc że rywal który gra dziadostwo był lepszy. To więc tylko uświadamia niepokój wobec kibiców Żupawki. A myślisz że jeśli był by to mecz ligowy to gra była by inniejsza ?

 • Alex napisał
  Dziadostwo twierdzisz. No to jak mogliśmy my to przegrać ? Młody pisze jak było i nie mam powodów by mu nie wierzyć. Nie byłem na meczu no ale skoro widzę że gramy w zaledwie jedenastu to niema tu nic pozytywnego. Może ktoś coś, co to za testowani ?

 • anon napisał
  to tylko sparingi nic więcej a strzelec juz dawno został rostrzelany rospad sie nic nie graj anie m akto grac dziadostwo a nowy trener nic nie pomoże ja ich widze w B klasie

 • Młoda Żupawka napisał
  Szczerze, to bardzo słabo to wyglądało. Jako młody kibic może się nie znam ale mam obawy co do tej drużyny.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości