POKAZAĆ WYŻSZOŚĆ I DOJRZAŁOŚĆ NAD "B"-KLASOWCEM.

Nasi piłkarze w swym okresie przygotowawczym jak dotąd rozegrali 4 mecze sparingowe w których zdobyli 16 goli, tracąc 14.
Po pierwszych dwóch porażkach, żółto-czarni wzięli się mocno do pracy co poskutkowało kolejnymi dwoma meczami już z korzystnymi wynikami, a co najważniejsze coraz lepszą grą.

Ostatni mecz z LZS Samborzec wyglądał naprawdę zadowalająco, nasz Klub stworzył sobie dużą ilość podbramkowych sytuacji, przy tym zamieniając trzy na bramki. Zaś czołowy rywal z Klasy "A" (Świętokrzyskie) do naszej bramki trafił zaledwie raz i to z rzutu karnego.

Przed meczem z LZS Jadachy, chcemy ponownie widzieć nasz zespół grający mądrze, dojrzale trzymający się taktyki.
Chcielibyśmy aby na kilka tygodni przed inauguracją z ligowym liderem Klub Sportowy Żupawa pokazał się z jak najlepszej strony, by z dobrym humorem wyszedł do tego jakże ciężkiego spotkania.

Mecz sparingowy z 12. drużyną Klasy "B" zostanie rozegrany w niedzielę (godzina zostanie podana nieco później)

LZS Jadachy, rundą wiosenną już nie będzie drużyną do "bicia", klub  z Jadach wzmocniło kilku nowych zawodników, co pokazują to mecze sparingowe:
Koniczynka Ocice 2-3 LZS Jadachy
WKS Zabrnie 3-6 LZS Jadachy

HISTORIA BEZPOŚREDNICH SPOTKAŃ

STATYSTYKI OD MOMENTU POWSTANIA W 2012 ROKU, KLUBU KS ŻUPAWA
(Mecze ligowe i sparingowe)

drużyna wy re prz bilans
KS Żupawa 1 0 3 11-18
LZS Jadachy 3 0 1 18-11

Najlepszy strzelec KS-u przeciwko drużynie z Jadach - Stybel Konrad - 3gol

Mecze ligowe i pucharowe (oficjalne)