OSTATNI ETAP. WYBIERAMY NAPASTNIKÓW

Najważniejsza osoba od zdobywania goli - napastnik. To właśnie on w drużynie powinien być odpowiedzialny o zdobywanie największej sumy goli z całego zespołu.
Zdecydowanie dobrego napastnika cechuje wysoka skuteczność czy umiejętność znajdowania się w odpowiednim miejscu.
Drużyna posiadająca szczególnie w niższych klasach rozgrywkowych skutecznych napastników, potrafi zaskakiwać i często z przeciętnej gry odprawiać rywali z kwitkiem.

Jak widać w KS Żupawa napastników którzy uzyskali kryteria by wziąć udział w ankiecie jest dość sporo, tak więc zapowiada się dość ciekawa walka o włączenie się do drużyny wszech czasów KS Żupawa.

LINK DO ANKIETY: http://kszupawa2012.futbolowo.pl/news,3167922,ankieta-napastnicy.html

PRZYPOMINAM.
WAŻNE !!! - oddany jeden głos nie będzie ważny. Wybieramy dwóch napastników nie jednego, by głos był uznany każdy zobowiązany jest oddać dwa głosy (szczególnie dotyczy ta informacja głosów na facebooku).

Ankieta ważna do wtorku (05.05.2020) godzina 19:00

- Brzeski Patryk (16 oficjalnych goli)
Dla KS Żupawa Patryk grał w czasie "A" Klasy przez 2 sezony, w których zaliczył 24 oficjalnych meczy, spędzając na boisku 1,982 minut. Patrykowi w klasyfikacji lojalnościowej dla "Żupawki" zajmuje 22. miejsce.

- Duma Adrian (45 oficjalnych goli, w sumie 63)
Adrian w KS Żupawa spędził 4 sezony (w tym 1 w "B" Klasie). W sumie rozegrał 97 oficjalnych meczy, spędzając na boisku 6,481 minut. Adrian w klasyfikacji lojalnościowej dla naszej drużyny plasuje się na wysokim 3. miejscu.

- Faliszewski Marcin (13 oficjalnych goli, w sumie 25)
Spędził w KS Żupawa 1 sezon w "B" Klasie oraz 3 sezony w Klasie "A". W tym czasie rozegrał 45 oficjalnych meczy w których wybiegał 1725 minut. W tabeli lojalnościowej daje to dość odległe 33.miejsce.

- Kasak Paweł (2 oficjalne gole, w sumie 4)
Dwa sezony w KS Żupawa - jeden w Klasie "B" i jeden w Klasie "A". W tym czasie rozegrał 24 oficjalne mecze uzyskując 825 minut gry dla naszej "Żupawki". Paweł zajmuje w klasyfikacji lojalnościowej odległe 38.miejsce.

- Kotwica Damian (23 oficjalnych goli, w sumie 43)
Damian w KS Żupawa grał w czasie gdy nasz zespół grał w "B" Klasie. Tego momentu rozegrał 2 sezony w których rozegrał 23 oficjalne mecze, spędzając na boisku 1,906 minut.

- Kozłowski Łukasz (32 oficjalnych goli, w sumie 37)
Łukasz obecnie gra 5 sezon w naszym Klubie (w tym 1 sezon w Klasie "B"). Dla Łukasza na ten moment jest to rozegranych 104 oficjalnych meczy, w których to zsumował aż 6,662 minuty gry w KS Żupawa. Dzięki tej ilości w klasyfikacji lojalnościowej wobec naszego Klubu zajmuje bardzo wysokie 4.miejsce.

- Paruch Łukasz (11 oficjalnych goli, w sumie 14)
Łukasz spędził w naszym zespole 2 sezony, w których zaliczył 29 oficjalnych meczy. W tym czasie spędził na boisku przez 1,125 minut. Łukasz ten okres spędził w rozgrywkach Klasy "B".

- Paruch Marcin (5 oficjalnych goli, w sumie 7)
Marcin podobnie jak brat Łukasz, w KS Żupawa spędził 2 sezony w których rozegrał 20 oficjalnych meczy. Marcin w  tym czasie zaliczył 1,132 minuty. Również wszystkie osiągnięcia Marcina dla KS Żupawa były w czasie Klasy "B".

- Stybel Konrad (46 oficjalnych goli, w sumie 62 )
Konrad dla KS Żupawa grał przez 4 sezony (2 w "B" Klasie i 2 w "A" Klasie). W tym czasie zdołał rozegrać 76 oficjalnych meczy, spędzając na boisku 5,751 minut. Konrad w tabeli lojalnościowej zajmuje 14.miejsce. (Przypominam tabela lojalnościowa dotyczy rozgrywek Klasy "A")

- Tarnowski Rafał (18 oficjalnych goli)
Rafał w KS Żupawa zagrał przez 1 sezon i był to czas w rozgrywkach Klasy "B" - był to sezon mistrzowski w którym wywalczyliśmy awans d "A" Klasy. Przez ten sezon Rafał rozegrał 23 oficjalnych meczy, przebywając na boisku przez 1,605 minut.