Nowa Playlista KS ŻUPAWA TV. PRZEDPEŁSKI MATEUSZ

Nowa Playlista KS ŻUPAWA TV.  PRZEDPEŁSKI MATEUSZ

Dzisiaj powstała nowa Playlista z wszystkich goli Przedpełskiego Mateusza, testowanego zawodnika w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej 2020, która jak wiemy nie doszła do skutku.

Mateusz w tamtym czasie wyrażał chęć grać w naszym Klubie Sportowym Żupawa. Klub również był zdecydowany pozyskanie zawodnika, niestety wszystko się w momencie pandemio COVID-19 zatrzymało i "kontrakt" nie doszedł do skutku.

Nowy sezon miejmy nadzieję, że rozpocznie się końcem lipca (przynajmniej na tą chwilę tak jest planowany), a sam zainteresowany liczymy, że nie zmienił zdania i wciąż będzie chciał reprezentować żółto-czarne barwy naszego Klubu.

Mateusz w okresie przygotowawczym na przełomie lutego a marca rozegrał w kilku meczach będąc najskuteczniejszym strzelcem wraz z Dumą Adrianem zdobywając pięć gole, cztery zostały zarejestrowane przez KS ŻUPAWA TV i zapraszam do obejrzenia playlisty : Przedpełski Mateusz - gole w KS Żupawa. Liczymy, że w rundzie jesiennej do tej playlisty Mateusz dorzuci jeszcze kilkanaście brameczek.

Link do Playlisty: http://www.youtube.com/watch?v=3gsN62nr2XU&list=PLmR2BWAH0X2BOSKyQFOlVLXJ3i2nkUsX4