NAPŁYWAJĄCE ZŁE WIEŚCI DO KLUBU

Dzisiaj do Klubu napłynęła fatalna wiadomość. Mianowicie Mateusz Łagowski, który w ostatnim sparingu przedwcześnie musiał opuścić plac gry (został odwieziony karetką do szpitala), poinformował, że sytuacja jest poważna i będzie musiał poddać się operacji więzadeł, co za tym idzie nasz zawodnik będzie musiał odpocząć od grania w piłkę co najmniej rok.

Przypomnę, Mateusz był jednym z filarów strefy defensywnej naszej "Żupawki". Ponadto Mateusz został wybrany do drużyny wszech czasów Klubu Sportowego Żupawa.

Mateusz, życzymy zdróweczka. Trzymaj się, będzie dobrze.