MYTYK RAFAŁ, NIE JEST JUŻ ZAWODNIKIEM KS ŻUPAWA !

Rafał Mytyk, jest trzecią osobą która w tym okresie pożegnała się z naszą drużyną. Jego nowy klub to Unia Skowierzyn.

Rundą jesienną Rafał, w zespole rozegrał 11.meczy w których zaliczył 567 minut, zdobywając 2 bramki.

Ogółem już nasz były pomocnik/obrońca, dla "Żupawki" zdobył 5 goli w tym 4 w oficjalnych meczach.
Dla KS Żupawa w trakcie 3.sezonów, rozegrał 54.meczy co dało w sumie 2,988 minut spędzonych na boisku.
W tabeli lojalnościowej wobec KS Żupawa Mytyk Rafał, zajął 18.miejsce.
Cała klasyfikacja lojalnościowa wobec KS Żupawa pod linkiem http://ks-zupawa2012.futbolowo.pl/lojalnosc-pilkarzy-wobec-klubu

Bramki Rafała z obecnego sezonu

- Strzelał także drużynie do której teraz przeszedł

- Rafał zdobył także gola w meczu z NZS Kępie Zaleszańskie

Dziękujemy za ten wspaniały czas gry dla KS Żupawa i życzymy udanej przygody w innym klubie.