LIGA TUŻ TUŻ A SPARING ODWOŁANY !

LIGA  TUŻ TUŻ A SPARING ODWOŁANY !

Doszło do niespodziewanej sytuacji, mianowicie o odwołaniu meczu z powodu zbyt małej ilości zawodników do grania w drużynie KS Żupawa i oby tylko w tym meczu.

• Walczyć napisał
    Otóż pytanie się nasówa czy Żupawka się jeszcze pidniesie ? Czkoda by było gdyby ten klub i z nią strona zaginęła

• Kłyżów napisał
    Nie wierzę, tak przyglądając się z boku wydaje się że poukładany klub. Strona internetowa,facebook, kanał na YouTube wszystko w perfekcyjnym stanie a tu tak od środka źle. Trzymam za Was kciuki, że wszystko się wam poukłada. Pozdrawiam z Kłyżowa

• 👽 obcy napisał
    No i się porobiło. Klub nawet nie wytrzyma 10 lat ? Szkoda że to już po klubie, choć mam nadzieję że nie

• znający się napisał
    Ciekawe czy wystartujecie. Po tym co dzisiaj się staneło to pewnie pozostali co są chętni gry powiedzą zę mają dość. Tydzień temu brak meczu, teraz brak meczu...
    Myśle że prezes z trenerem muszą indywidualnie porozmawiać z każdym jaki widzi plan na przyszłość. Bo pewnie żaden zawodnik w Żupawce w tej chwili nie wie na czym stoi. I co do tego to musicie szybko myśleć by nie zostało tylko paru zawodników

• klub napisał
    Kadra proszę pana liczy od 17 do 21 osób, no ale skoro niektórzy nie potrafią się ocenić wcześniej czy będą czy nie no to co można poradzić. Tak czasem wychodzi. Myśle że to jedna taka wpadka

• Żupawa napisał
    Inne kluby z całej klasy a mają przeważnie kadry po 18 zawodników. Jak ktoś nie ma to natychmiast myśli jak kogoś sprowadzić, a tu po co jakoś to przecież będzie. A no będzie że ot tak nie wystartujemy.
    Fudżi, Dudi czyżby mielibyście być zapamiętani jako duet który rozsypie ten klub.

• x napisał
    Szykowała się mega ofensywa, a tu taka klapa. Prezes, trener co o tym sądzicie. Czy to tak ma wyglądać ?

• kibic albo ktoś inny napisał
    Skoro ma się taką wąską kadrę nic dziwnego że od czasu do czasu braknie dwóch trzech zawodników i klapa. A tu jeszcze dojdzie jakaś kontuzja i co wtedy ?
    A zarząd niech dalej nic nie robi bo ma 13 zawodników do gry i myśli że cały sezon zagra tymi 13 ludźmi.

• Cygany napisał
    Kurwa żanada A klasowo Żupawko.