KTO WEDŁUG WAS TRENEREM WSZECH CZASÓW KS ŻUPAWA ?

Ankieta ważna do niedzieli (10.maj) godz.16:00

LINK DO ANKIETY: http://kszupawa2012.futbolowo.pl/news,3168107,ankieta-trener-wszech-czasow.html

Niziński Andrzej
Rozpoczął jako pierwszy trenerkę naszej "Żupawki". Pod jego wodzą nasza drużyna składająca się z niemal całości z miejscowych piłkarzy sezon zakończyła na 9. miejscu w Klasie "B".

Złotek Michał
Jako drugi trener naszego zespołu nie wprowadził wiele optymizmu, nasza drużyna mimo kilku wzmocnień z zewnątrz zajęła przedostatnie miejsce w "B" Klasie.

Różycki Damian
Tak naprawdę pod wodzą Damiana, nasz zespół zmienił się o 180 stopni. Drużyna z Żupawy została solidnie wzmocniona i już w pierwszym sezonie pod wodzą Damiana Różyckiego były widoczne bardzo dobre efekty myślenia w przyszłość.
To właśnie za Damiana Żupawa wywalczyła historyczny awans do Klasy "A" i to w czasie zaledwie dwóch sezonów. Trener Damian, zbudował tak solidną ekipę która bez wątpienia wciąż ma poniekąd charakter zaszczepiony w tamtych czasach.
Dodam, że w debiutanckim sezonie w "A" Klasie Klub Sportowy Żupawa, zajął świetne 6. miejsce.
Również w tym czasie Coacha Damiana nasza drużyna ustanowiła niebotyczny rekord meczy bez porażki (mecze oficjalne i sparingowe) było ich aż 21. Dodać można również rekordową ilość minut bez starty gola w oficjalnych meczach, a ta liczba brzmi 513 minut.

Laskowski Łukasz
Kierownictwo po Damianie przejął Łukasz Laskowski, któremu również można przypisać za Jego trenerki dobre czasy. Samo miejsce 5.miejsce w  "A" Klasie w sezonie 2018/19 mówi za siebie. To pod wodzą Łukasza nasz Klub ustanowił rekordową serię oficjalnych meczy bez porażki na własnym stadionie, a było ich aż 11.

Dudek Michał
Po sporych perturbacjach w  zespole w końcówce trenowania za Łukasza, Michał postanowił przejąć stery i wyprowadzić Klub Sportowy Żupawa na prostą. Po pierwszej rundzie dzięki świetnej końcówce nasz zespół wyszedł na prostą i mimo dużych kłopotów w ligowej tabeli przez dłuższy okres, jesień zakończyliśmy na 12.miejscu.