KAMIL MICHALSKI OPUSZCZA KS ŻUPAWA !

Środkowy pomocnik, Michalski Kamil postanowił pożegnać się z naszą "Żupawką"
Absolutnie jeden z wiodących zawodników KS Żupawa ubiegłej rundy, zagrał w wszystkich meczach od "deski do deski" .
Kamil rundą jesienną zdobył jednego gola, oraz zaliczył cztery asysty.
.
Kamil Michalski w barwach KS Żupawa rozegrał 46 meczy. Jego średnia minut do rozegranych meczy to 89 minuty.
Michalski został sklasyfikowany na 9.miejscu w statystyce lojalności wobec KS Żupawa - środkowy pomocnik w swej historii gry dla KS Żupawa spędził 4,111 minut na boisku. (Cała tabela lojalnościowa pod linkiem http://ks-zupawa2012.futbolowo.pl/lojalnosc-pilkarzy-wobec-klubu lub w zakładce u góry)
Ponadto, Michalski dla KS Żupawa zdobył w tym czasie 4 gole, w tym 3 w oficjalnych meczach.

Popularnemu "Kamykowi" Michalskiemu Kamilowi, bardzo dziękujemy za spędzony czas w żółto-czarnych barwach naszego Klubu, za świetną regularną grę, za .... za wszystko.
Wielokrotne dzięki Kamil i powodzenia w innym klubie.

__________

Jak dochodzą słuchy z Klubu Sportowego Żupawa, prawdopodobnie jest to jedyne osłabienie przed wznowieniem rundy rewanżowej.