INAUGURACJA Z WIELKIMI NADZIEJAMI NA SUKCES !

Po gigantycznej przerwie spowodowanej pandemią, niższe rozgrywki piłki nożnej wracają już w ten weekend.
Czyli do "walki" po ligowe punkty wracamy po 8 miesiącach i 17 dniach bez gry w piłkę.

Piłkarze naszej "Żupawki" zainaugurują wyjazdowym meczem w Ocicach.

Przechodząc do wątku "inauguracja". Nie mamy dobrych wspomnień, gdyż często, a nawet bardzo często nasze pierwsze mecze wznawiające sezon, czy też rundę rewanżową kończą się stratą punktów. Jednak teraz wszyscy poczynamy nadzieję, że w końcu będzie inaczej, będzie po naszej myśli i z Ocic wywieziemy przynajmniej jeden punkt.

Statystyki inauguracyjnych meczy są fatalne, zobaczcie sami:
-  1 zwycięstwo
-  2 remisy
- 12 porażek

Ostatnia inauguracja, czyli w poprzednim sezonie wypadła bardzo blado. Przegraliśmy z Lipą aż 0:8.
Ostatnie i jak na razie jedyne inauguracyjne zwycięstwo w naszej historii miało miejsce cztery lata temu (2016), wtedy pokonaliśmy Kolejarz Knapy 5:2. Był to historyczny bo pierwszy mecz w rozgrywkach Klasy "A" naszej "Żupawki".
Czekamy z niecierpliwością na drugi triumf inauguracyjny i pierwszy w delegacji.