FANTASTYCZNA OFENSYWA, W LIDZE BĘDZIE PODOBNIE ?

FANTASTYCZNA OFENSYWA,  W LIDZE BĘDZIE PODOBNIE ?

Nasi piłkarze jak na razie w meczach sparingowych zadziwiają (oczywiście nie zapeszając) fantastyczną skutecznością.
W trzech rozegranych sparingach, dwa z drużynami z "A" Klasy (OKS Mokrzyszów i Strzelec Dąbrowica) i jednym z ekipą z "Okręgówki" nasz zespół zdołał strzelić aż 17 goli. Przeciwnicy nie byle jacy więc suma goli strzelonych naprawdę budzi podziw i niech nikt nie mówi, że to tylko sparingi bo zapewniam, że każdy w nich chciał wygrać.

Mamy przecież kim straszyć. Tak się złożyło, że tego sezonu mamy w składzie tercet najlepszych strzelców w historii klubowej, którzy w sumie zdobyli 297 bramek, a ponadto do Klubu przyszedł kolejny bramkostrzelny napastnik, który w tych rozegranych sparingach dorzucił 8 goli.

Oto napastnicy w których pokładamy ogromne nadzieje:
 Kozieł Zbigniew
- Najlepszy strzelec w historii Klubu (163 gole),
- Najlepszy strzelec poprzedniego sezonu
- Aktualnie trzeci strzelec bieżącego roku
- Najlepszy strzelec w 2014 roku,
- Drugi strzelec w 2019, 2018, 2017, 2016,
- Trzeci strzelec w 2015

Duma Adrian
- Aktualnie drugi strzelec w historii Klubu
- Aktualnie najlepszy strzelec bieżącego roku
- Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej o koronę króla strzelców w sezonie 2018/2019
- Najlepszy strzelec w 2019, 2018

Stybel Konrad
- Aktualnie trzeci strzelec w historii Klubu
- Najlepszy strzelec w  2016, 2017
- Drugi strzelec w 2014

Przedpełski Mateusz
- Aktualnie drugi strzelec dla KS Żupawa w bieżącym roku

Druga strona medalu to jednak fakt straconych goli, których również jest dosyć sporo, bo aż 13. Lecz dwa "transfery" Różyckiego Damiana i Środek Euzebiusza mają być na ten problem lekarstwem, w które bardzo liczymy.