DUŁ ŁUKASZ LICZYŁ NA POWRÓT PO 833 DNIACH. ILE JESZCE POCZEKA ?

Dul Łukasz na zdjęciu, górny rząd, 6 od lewej (nad bramkarzem).

Po serii meczy sparingowych decyzję o powrocie do naszej "Żupawki" podjął DUL Łukasz, który jak dobrze wiemy wcześniej już występował w naszych barwach.

Dul Łukasz ostatni oficjalny występ zaliczył w 2017 roku, 11 listopada w wygranym meczu wyjazdowym z Koniczynką Ocice 6:1. Od tamtej chwili do pierwszego meczu sparingowego tego roku z Strzelcem Dąbrowica minęło dokładnie 2 lata, 2 miesiące i 22 dni, na ten wynik wchodzi niemal 23 miesiące.
Dokładniej mówiąc Dul Łukasz, zaliczył 813 dniową przerwę w grze w KS Żupawa.
Do pierwszego meczu oficjalnego ta przerwa wyniosła by 833 dni.

Ostatni sezon w wykonaniu Łukasza Dula - 2017/2018:
- 7 oficjalnych meczy
- 405 rozegrane minuty
- 1 gol (w meczu z Sanem Wrzawy 2017.09.24)

HISTORIA GRY W ​KS ŻUPAWA NA POZIOMIE "A" KLASY:
- 2 sezony
- 16 ilość meczy
- 975 rozegranych minut
- średnio 61 minut do rozegranych meczy
- 32 miejsce (lojalność wobec KS Żupawa - na poziomie "A" klasy)

Ale dobrze wiemy jak Łukasz Dul, prezentował się w drużynie kiedy to jeszcze występowaliśmy w rozgrywkach Klasy "B", będąc wyróżniającą się osobą. Chyba jeszcze wielu z nas pamięta Jego zwycięskie gole które w grubej mierze przyczyniły się do upragnionego, historycznego awansu do "A" Klasy. Między innymi były to:

Ogólnie, Dul Łukasz zdobył jak dotąd w Klubie Sportowym Żupawa 25 goli w tym aż 20 w oficjalnych meczach, co daje Łukaszowi wysokie 6.miejsce w klasyfikacji najlepszego strzelca KS Żupawa !

Liczymy na to, że decyzję jaką podjął o powrocie początkiem lutego bieżącego roku, podtrzyma i po tak długiej przerwie ponownie będzie reprezentował barwy naszego Klubu.

Jedynie co nie wiemy, to kiedy wrócimy na murawę !