DRUGI TEST-MECZ KS ŻUPAWA.

Na przeciw naszym piłkarzom w niedzielne południe, stanie dość wymagający zespół Stali z Nowej Dęby.

Mecz z Nową Dębą planowany był jako trzeci sparing naszego Klubu, jednak tak się nie stało i z Nową Dębą w swym okresie przygotowawczym rozegramy sparing numer dwa !

Pierwsza gra kontrolna miała miejsce 2.lutego- wtedy nasz Klub przegrał z Strzelcem Dąbrowica 3-5, a tydzień później sparing z LKS Tarnowska Wola nie doszedł do skutku.
__________________________________________________

Stal Nowa Dęba, dwunasta drużyna Klasy "Okręgowej" na swym koncie ma już rozegrane cztery mecze kontrolne.
Nowodębianie z pośród tych sparingów, za każdym razem kończyli mecz zwycięsko.
- 26.styczeń  6:2 z Retmanem Ulanów
- 01.luty        3:1 z Stala Mielec (Centralna Liga Juniorów)
- 09.luty        6:0 z Wspólnotą
- 12.luty        4:2 z LZS Samborzec

Jak widać zespół Stali pozytywnie rozpędzony, miejmy nadzieję, że na tle solidnego przeciwnika nasi zawodnicy wypadną przyzwoicie.