DO ŻUPAWY NAPŁYNĘŁY ŚWIETNE WIADOMOŚCI

Drużynę oficjalnie w strefie obronnej od nowego sezonu zasilą Różycki Damian (z prawej) i Euzebiusz Środek (z lewej)

Obaj piłkarze już wcześniej reprezentowali barwy naszego Klubu i chyba żadnemu kibicowi naszej "Żupawki" nie potrzeba tego przypominać, gdyż to byli nasi czołowi defensorzy.

Różycki Damian w KS Żupawa w oficjalnych meczach wystąpił 117 razy zaliczając 8 904 minut.
Licząc statystyki z "A" Klasy, Damian wystąpił 68 meczach, gromadząc 5 104 minut, co daje 5.miejsce w tabeli lojalnościowej pod względem rozegranych minut w KS Żupawa.

Środek Euzebiusz w naszej drużynie występował w sezonach w których walczyliśmy o awans do "A" Klasy. Wystąpił w 18 meczach, zaliczając 1 562 minut na boisku.

Witamy Damiana jak i Euzebiusza z powrotem w naszej drużynie

Kolejny, były nasz zawodnik da znać w środę czy również wróci do naszej "Żupawki". A tu mowa o środkowym pomocniku jednym z najlepszych w naszej historii klubowej który gra na tej pozycji. Wierzymy, że to będzie pozytywna decyzja.