CIĘŻKI PRZECIWNIK. ALE JAK KAŻDY, JEST DO POKONANIA !

Na drodze po ligowe punkty Klubu Sportowego Żupawa tym razem w zbliżającą się niedzielę (23.sierpień) stanie  OKS Wielowieś, jedna z trzech drużyna która w tym sezonie nie straciła jeszcze żadnego punktu.

Początek meczu który poprowadzą- Ciołkowski (sędzia główny), oraz Rolek i Ordon Z. zaplanowano na godzinę 17:00.

OKS Wielowieś sezon 2020/21 rozpoczął znakomicie, cztery mecze i cztery zwycięstwa z średnią 4 strzelonych goli na mecz.
6-3 Wola Baranowska
3-1 Zaklików
2-1 Wola Rzeczycka
5-3 Wspólnota
Najskuteczniejszymi strzelcami OKS Wielowieś są: Łukasz Stachowicz i Karol Brożyna (obaj po 5 goli), oraz Daniel Kuciński (4 gole).

Drużyna z Wielowsi brana jest jako jeden z kilku kandydatów do awansu do Klasy Okręgowej i zapewne w niedzielęjej piłkarze jak i kibice nie wyobrażają sobie straty punktów.

Jednak Klub Sportowy Żupawa mimo kiepskiego startu w tym sezonie w końcu będzie chciał się przełamać i bądźmy pewni, że z meczu na mecz nasza drużyna będzie pokazywać się z coraz to lepszej strony. Własnie już w Wielowsi chcemy tego potwierdzenia, bo nasza sytuacja w tabeli robi się coraz gorętsza.

Bez wątpienia piłkarze powalczą o kolejne punkty tego sezonu.Nie możemy się przestraszyć rywala który jest jak dotąd nie pokonany. Wychodzimy i walczymy na całego, by sprawić miłą niespodziankę sobie i kibicom naszej "Żupawki".
Po prostu my wierzymy w Was, bo potencjał tej drużyny nie jeden powie, że jest naprawdę ogromy.

Niedziela (23.08.2020)
5.kolejka Klasy "A", gr.I Stalowa Wola